به نام خدا

خدمت تمامی دوستان سلام عرض می کنم

امیدوارم که همگی در سلامت کامل بسر ببرید.ناگفته می دانم که غیبت طو لانی ما جهت عزیزانی که همیشه به ما لطف دارند سوال بر انگیز شده است.

 البته ما سابقه غیبت های طولانی داشته ایم ولی در این مورد بخصوص علت این غیبت بیماری مریم خانم بود.ناراحت

همسر مهربان اینجانب در ایام نوروز دچار بیماری شد که همه پزشکان آن را  سرما خوردگی و یا بیماری ویروسی تشخیص دادند.

اما متاسفانه هیچکدام از داروهای آنها نه تنها بهبودی در ایشان بوجود نمی آورد بلکه روز به روز علائم بیماری شدید تر می شد.ناراحتپس از گذشت دو ماه و مراجعه به پزشکان مختلف و آزمایشات گوناگون عاقبت متوجه شدند که ایشان مبتلا به بیماری تیفوئید( یا همان حصبه)گشته است.

خلاصه درد سرتان ندهم علت فاصله طولانی اینبار از این قرار بود.

البته خوشبختانه پس از تشخیص بیماری و تجویز داروهای مربوطه حال ایشان رو به بهبودی است.با توجه به این قضیه حتما متوجه اید که برای من هم دیگر دل و دماغی نمانده بود که به اینجا آمده و مطلب بنویسم.

از تمام دوستانی که در این مدت به این وبلاگ سر زده و ما را مورد لطف قرار دادند همینجا تشکر می کنم.

قطعا بزودی با بهبودی کامل همسر عزیزم مجددا این وبلاگ به حالت عادی باز خواهد گشت.

با سپاس مجدد از شما خوبان  در پناه حق باشید

 

/ 101 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی نام و بی نشان از ´Òòº°¤.¸.·´BINAMOBINESHAN`·.¸.¤°º&#243

سلام دوست عزيز . من با ثبت يک دامنه کوتاه رايگان در سايت کاوش يار - Cov.ir - آدرس وبلاگم را از http://binamobineshan.persianblog.ir به http://www.binam.iar.ir تغيير دادم از اين به بعد شما مي توانيد به جاي آدرس قبلي از آدرس جديد من استفاده کنيد. ممنون مي شوم اگر اين آدرس را جايگزين آدرس قبلي نماييد. با تشکر

پارمیدا

سال نو مبارک... پس شما کجایید؟[وحشتناک]

اردشیر بابکان

درود دوست عزیز من در وبلاگم درباره ازدواج در دین زرتشت و اتهام بی اساس به این دین نوشتم لطفا" اگر مایل بودید آن مطالب را بخوانید و دیدگاهتان را بیان کنید. با تشکر از شما[گل]

مادر سپید

سلام ... بلاخره این مریم بانو خوب نشد؟ اگر جای جدیدی مینویسید آدرس بدید با گل و شیرینی خدمت برسیم ! [گل]

پارمیدا

سلام 5/2 ساله که خبری ازتون نیست.......[گریه]

احمدی

سلام ... من هستم با عشقی بیکران و بی نهایت به همه انسانها ، به حیات ، به کائنات ... من پیام عشق الهی را به همه برگها و بارانها می گویم. من نور رحمت الهی را با همه وجود و همه یاخته های تنم احساس می کنم. من هدایت الهی را برای همه طلب میکنم .

ایران زمین

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیزمان ما برای مدتی نمی توانیم در خدمتتان باشیم (((قصه اش مفصله)))اما این دلیل بر این نیست که فراموشتان کرده باشیم...از تک تک دوستانی که به ما لطف داشته و دارند سپاسگزاریم.شاید روزی قصه ی این غیبت طولانی داستانی برای این وبلاگ شد.تا درودی دیگر بدرود[قلب][گل]

ایرسا

سلام...آدرسمو عوض کردم...خبری ازتون نیست؟

سجاد

سلااااااااااممممممممم. بابا کجایید! زودتر این وبلاگ و راه بندازین دلمون یه ریزه شده! منو یادتون میاد که! فکر کنم حدود سالهای 85و 86 بود!مریم خانم و بچه ها چطور مطورن؟؟