زنگ تفریح(شوخی با خانها)

               به نام خدا

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

می خواهم برای تنوع و همچنین بخاطر دل دوستانی که با تاریخ رابطه ندارند در این قسمت قلم را از امیر آقا گرفته و خودم مطلب بنویسم.هر چند که این مطلب زیاد به نفع خانمها نیست ولی میدانم بانوان عزیز جنبه ی شنیدن این شوخی را دارند.

مطلب درباره ی روابط حسنه ی عده ی کثیری از انسانها با شیطان می باشد

کدام مرد یا زن است که با شیطان در ارتباط نیست؟همه ی ما با شیطان سرو کار داریم . خیلی از کتابها را خوانده ایم و می خوانیم که شیطان آنها را نوشته است.خیلی از فیلمها را هم می بینیم که نویسنده و تهیه کننده  و کارگردانش شیطان بوده است.می دانیم که در دنیا فرقه ای شیطان پرست هستند و در آئین خود آداب و رسوم خاصی دارند که همه را اجرا می کنند.

عکس مربوط به پیر فرقه ی یزیدی ، رهبر فعلی شیطان پرستان جهان !

شیطان وقتی به علت نافرمانی از درگاه خداوند رانده شد.تصمیم گرفت با گمراه ساختن مردم و فریب آنها ،بندگان خداوند را از بارگاه الهی دور سازد.

این است که برای گمراه کردن مردم به هر صورتی در می آید.گاهی به اسم طمع در کانون سینه ی اشخاص جا گرم می کندو بچه هایی می زاید که نامشان احتکار، اختلاس،قمار،دزدی و امثال اینهاست.

اغلب در باغ سبز نشان می دهد آن هم باغی که اولش گلستان و آخرش زندان!!!

معروف است که در هر فتنه ای یا پای پول در میان است یا پای زن (با عرض معذرت از خانمها گاهی حقیقت خیلی خیلی تلخ هست) البته نه همه ی زنها... آقایون لطفا جو گیر نشیدا شما هم جنبه داشته باشید

((وقتی شیطان آدم و حوا را گول زد و از بهشت بیرونشان انداخت حوا تصمیم گرفت که هر طوری هست از شیطان انتقام بگیرد.

این بود که یک روز شیطان بچه ی خود (الخناس) را پیش حوا گذاشت و دنبال کاری رفت .حوا فرصت را غنیمت شمرد و الخناس را تکه تکه کرد و هر تکه اش را به گوشه ای انداخت. وقتی شیطان برگشت و فهمید که حوا چه بلائی به سر بچه اش آورده،برای اینکه قدرت خود را به حوا نشان دهد ،صدا زد(الخناس)! و فورا تکه های بدن الخناس از همه جا جمع و به یکدیگر وصل شد و الخناس بصورت اول در آمد و سالم پیش پدر عزیزش دوید.

روز دیگر باز شیطان الخناس را پیش حوا گذاشت و رفت .

حوا این بار برای اینکه دست شیطان به جگر گوشه ی نازنینش نرسد،الخناس راخورد!وقتی شیطان برگشت و سراغ الخناس را گرفت، حوا خندید و گفت :خاطرت جمع باشد که این دفعه دیگر دستت به این بچه نمی رسد چون من خوردمش!!

شیطان باز صدا زد :الخناس!

الخناس از درون حوا جواب داد:بله بابا !

پرسید جایت خوب است؟ راضی هستی؟

جواب داد بله بابا!

گفت :خوب است،منزل نو مبارک!همان جا باش و حوا را هدایت کن

شیطان در همه جا رخنه می کند .گاهی بصورت هروئین پیش بچه های ولگرد بی سر و پا می رود و گاهی بصورت تریاک در دولتسرای اعیان و اشراف راه می یابد.

همیشه هم در صدد بدبخت کردن پیروان خود نیست .بلکه عده ای را بدبخت و عده ای را خوشبخت می کند.مثلا گاهی بصورت رشوه ی کوچکی در می آید و مردی را به زندان می فرستد و گاهی به  شکل رشوه ی بزرگی در می آید و مردی را چنان ثروتمند می کند که تا هفت پشتش در ناز و نعمت باشد.(البته این خوشی برای او فقط در همین دنیاست))

کار شیطان حساب ندارد و معلوم نیست چرا به بعضی خیانت و به بعضی خدمت می کند...ولی در هر صورت کسی که مورد مرحمت او  قرار می گیرد همیشه نانش در روغن است و جاه و مقام دارد و اگر ثابت شد که عرضه ی انجام کاری را ندارد او را از سر آن کار بر می دارند و به کار مهمتری می گمارند.

اما در میان هزاران نفر که مرید شیطانند افرادی هم هستند که شیطان هم حریفشان نمی شود.

عابدی بود که شیطان هر چه می کوشید نمی توانست فریبش دهد .آخر تصمیم گرفت که به اسم عبادت گولش بزند. این بود که سحر بالای سر او رفت و گفت :برخیز که نزدیک سحر و هنگام نماز است.

عابد او را شناخت.سر را زیر لحاف برد و گفت :به نمازی که تو سفارش کنی نیاز ندارم.

خسته نباشید . در پناه حق.

/ 54 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جواد

سلام. خوبين؟ ... ايول مريم خانوم. خيلی جالب بود... البته فکر نکنم اين داستان واقعی باشه ... ولی اين صفت مخصوص بيشتر توی خانوما پيدا ميشه همچنان که صفتهای ديگری هم هستند که بيشتر تو آقايون پيدا ميشه مثل دروغ گفتن!!! ... به هر حال مطلب خوبي بود. خيلی وقت بود که مطلب جالبی نخونده بودم ... ضمنا درباره کامنتی که گذاشتين منم بايد نظرموبگم ... گرچه نحوه مردن هر آدمی يک رازهست برای خود اون آدم ولی من خيلی دوست دارم که مردنم اينجوری باشه يعنی همون که شما گفتين خيلی وحشتناکه ... موفق باشيد ... به آقا امير هم سلام برسونين ... التماس دعا

ندا

ســــــــــلامممممممممم آبجی مريم گل و داداش امير عزيز...خوبيد؟؟ ...اومدم از احوالتون با خبر بشم...دلم براتون تنگ شده بود...بـــــــــــــــــــوووووووووووس...خوش باشيد

جناب كارگردان

سلام... ببخشيد که دير اومدم . اولا که خدمت اقا امير هم سلام عرض ميشود و متشکر از اينکه با حوصله نوشته های ما را هم ميخوانند . به هر حال زيادی شرمنده شديم . من فکر ميکنم بسياری از خانمهای امروزی بجای اينکه شيطان را قورت داده باشند ، شيطان قورتشون داده ! ( گفته : بخورمتون!! ) البته زن و مرد زياد هم فرقی نميکند ها ..... ولی متاسفانه با توجه به بيشتر جلوه گر بودن باطن و شخصيت ، بوسیله لباس و حجاب در خانمها ، بيشتر ميتوان گفت خانمها ..... بلاخره ما نفهميديم اين فاطمه(س) و زينب(س) و .... که بودند ، برای چه بودند ، و در دين ما مثلا شيعيان چه کاره اند ؟ دکور دین و مذهب؟!!

حامد کشکول

سلام . خدانکنه يکی روش نشه يه جايی بره ولی دلش تنگ شده باشه . خيلی سخته

کشکول جوانی

سلام دوست جون .تولد باباييم هست .نيای ناراحت ميشما .پس زودی بيا .کادو يادت نره ها(:دی)زوری بيد .منتظرتما بدو

RAZZAGH

سلام مريم جون . خوبی اميدوارم که هميشه سلامت باشی . راستی توکه کشکول رو ترکوندی بابا ... بيا دوباره بم سر بزن کيک تولد مارو ببين بدش خداييش بگو مال من قشنگ تره يا مهشيد؟

يوسف

سلام . چه خوب که آپ کردین و بازم چه خوب که شما آبجی خانم دست به قلم شدین ! البته نباید از قلم های داداشم ناشکرانه رد بشم . می گم مثلا خواستین تاریخی ننویسین ها !

یه بنده خدا

سلام اول چون من خواهر بزرگ ندارم و چون ؟ اين مهم تره گوش کن و چون اسم شما هم اسم «مادر مکرمه بنده» میباشد و خدامیدونه من چقدر مادرم رو دوست دارم با اجازه شما من شمارو آبجی صدامیکنم و شما هم جان حضرت زهرا (ع) توی لحظات سبزت باخدای مهربان این داداش کوچیکتم یادت نره ازخدا بخواه خدا به منم لیقات بده اگه شما ها بخواید حتماً به منم لیاقت میده .آبجی گلم اسم وبلاگ من (حدیث عشق) بی نهایت خوشحال میشم قدم بر سر ما بذاری وبیای اونجا نظرتو بدی اگرم لایق دونستی توی پیوندات بذاری. التماس دعا. مارو هم توی دعا هات فراموش نکن سلام مارو هم به آقا امیر برسون. از صمیم قلب آرزوی سلامتی - خوشبختی و موفقیت شما آبجی گلم و آقا امیر رواز در گاه خداوند مهربان دارم و پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج آقا امام رضا (ع) رو خدمت آبجی گلم و آقا امیر تبریک میگم انشاالله همیشه زیر سایه آقا شاد -خوشحال و خوشبخت باشید در پناه خدا یاعلی.

یه بنده خدا

آبجی مريم سلام خسته نباشی ممنون از اينکه اومدی خيلی خيلی خوشحال شدم خواهر زاده های گلم رو به جای من ببوس من انشاالله ۱۲خرداد امثال ۲۳ ساله ميشم . دانشجوی علمی کاربديم و کارمند يه شرکت کامپيوتری ها اينه سلام به آقا امير هم برسان درپناه خدا باشی انشاالله ياعلی

سجاد

اپم بدون تهاجم فرهنگی